Ljubitelji ljetnih večeri, dobre glazbe i vrhunskih gin tonica ponovno dolaze na svoje. U petak, 3. srpnja, održat će se šesto izdanje omiljenog Gin tonic partyja, u organizaciji Zlatnog Luga i destilerije Castrum, te uz suorganizaciju Turističke zajednice Grada Požege.
Tijekom proteklih godina ovaj je događaj prerastao u jednu od najprepoznatljivijih ljetnih manifestacija u našem kraju, okupljajući brojne posjetitelje željne opuštenog druženja na otvorenom, vrhunske gastronomske ponude i odlične zabave.
Ovogodišnje izdanje donosi poseban glazbeni program za koji će se pobrinuti bend Dominik & Co., sastav poznat po snažnoj energiji, vrhunskoj live izvedbi i repertoaru koji publiku od prvih taktova podiže na noge. Njihov prepoznatljiv rock’n’roll pristup i bogato glazbeno iskustvo jamče večer ispunjenu plesom, pjesmom i odličnom atmosferom.
Uz glazbeni program, posjetitelji će moći uživati u omiljenim kombinacijama destilerije Castrum – od osvježavajućeg, svima nam poznatog gin tonica – do sve popularnijeg Plantonika, jedinstvenog spoja biljnog likera Planinkovac i tonika. Uz posebno pripremljenu ponudu pića i bogatu gastro ponudu Zlatnog Luga, i ovogodišnje izdanje donosi savršenu formulu za nezaboravnu ljetnu večer pod zvijezdama.
Party se održava u vanjskom djelu restorana Zlatni Lug (Donji Emovci 32), a ulaz je besplatan. Zbog velikog interesa, organizatori preporučuju rezervaciju stolova na broj 098 472 483. Vidimo se na mjestu gdje se već godinama spajaju vrhunski okusi, dobra glazba i nezaboravna ljetna atmosfera.
(Tekst: I.P.)
(Foto: K.Š.)










