Grad Požega i ove će godine financirati nabavu radnih bilježnica za učenike osnovnih škola s područja grada. Odluku o nabavi radnih bilježnica za školsku godinu 2026./2027. donio je požeški gradonačelnik prof.dr.sc. Borislav Miličević 17. lipnja ove godine.

Pravo na besplatne radne bilježnice ostvaruju učenici od 1. do 8. razreda koji pohađaju osnovne škole kojima je osnivač Grad Požega te učenici Katoličke osnovne škole u Požegi, osim onih koji to pravo ostvaruju po drugoj osnovi.

Nabavu radnih bilježnica provest će škole, kako bi učenici spremno dočekali početak nove školske godine.

Ovom mjerom Grad Požega nastavlja pružati potporu obiteljima i ulagati u obrazovanje djece, s ciljem smanjenja troškova opremanja učenika za novu školsku godinu.

(Izvor i foto: pozega.hr)